וילה מפוארת

הם באו לסוף שבוע להתפנק אצלנו באחוזה המדהימה, אך לפני שהגיעו לא ידעו מהו נופש בוילה בדרך כלל, רגילים היו הם לצימר עץ קטן המתאים לזוג אחד בלבד. הם המשיכו לחפש וילות באינטרנט ובמנועי החיפוש של google ופתאום לכד את עיניהם מקום שונה מכל מה שראו.

אחוזת חלום באדום
.
התמונות פשוט הדהימו ביופיין והחליטו הם ששם הם רוצים להיות, באחוזה חלום באדום, היה חשוב להם פרטיות מוחלטת, שקט, נוף ירוק גלילי, אוויר צלול, ציוץ ציפורים ושלווה.
הם הגיעו ומצאו שם את שחשקה נפשם כשנכנסו ראו בריכת זרמים מדהימה שכן היא רק שלהם ערסלים, כסאות נוח, גינה גדולה, פינת מנגל כשלמול כל זה נוף מדהים, ירוק וגלילי, אויר שקט ושלווה ואכן הבינו שזה המקום המושלם לנופש שחיפשו.

כשנכנסו פנימה ראו את האחוזה בשיא הדרה. זה היה מדהים עד כמה חשבו בוילה על כל פרט בכדי לתת לאורח את התשלום המלא עבור כספו.

סלון ענק ,מזגן, ופלזמה ענקית. מטבח מאובזר לחלוטין לכל צורכי הבישול, פינת אוכל והכי מדליק היה השולחן סנוקר בתוך הסלון, בדילוג קל צעדו לעבר החדרים והבינו עד כמה אכן יש פרטיות , יוקרה, איכות והרגשה קסומה, אך איזה כיף לקבל תמורה מלאה לכספך.

ארבעה חדרים שכל חדר יחידה בפני עצמו מיטה זוגית שידות מסך LCD, מזגן שירותים וג'קוזי וכל זה בתוך החדר.מיד התארגנו, והחלו להתפנק.
מיהרו לא לבזבז זמן כמובן שמהווילה לא יצאו, וידעו שבחופשה הבאה, זאת הוילה שהם יחפשו,

וילה אחוזת חלום באדום

.
לפרטים והזמנות 0548007502 לימור