וילה

  

תמיד ידענו ולדעתי זה דבר שתמיד יישאר בתודעה, וילה, היא מקום המגורים היוקרתי והטוב ביותר..

היום לא כמו פעם, כבר לא בעיה לרכוש וילה, ישנם המון הצעות למשכנתאות,הלוואות, אבל האמת?הלוואי ותצליחו לרכוש וילה מכספכם האישי...

אין לכם וילה משלכם עדיין? אני אספר לכם מה מיוחד בוילה ואז תבינו כמה שונים החיים בוילה מדירה בבניין דירות שבו המון קומות.

 

תחילה, וילה לרוב ממוקמת בשכונת וילות, כך שפה מתחיל השינוי, המרחב בין הוילות,האזור, יוקרתיים וטובים יותר למחייה ובמיוחד לגידול משפחה וילדים.

מעבר לזה כמו שכבר אמרתי,המרחב, הוילות בנויות על שטח אדמה גדול לרוב, ומעבר לשטח הבנוי ישנו גם שטח חצר, עם מדשאות גדולות, כניסה רחבה ומרפסות לבילוי ולהנאה מנופים סביב ומפינה שקטה באוויר הצח.

 

מרגישים כבר את ההבדל? זה רק ההתחלה, בוילה להבדיל מדירה בבניין דירות, יש יותר משלושה או ארבעה חדרי שינה, וחדר שינה בוילה, הוא כמו שני חדרים בדירה,כל חדר הוא רחב וגדול, וכשיש לך יותר מקום את יכול להיות יותר שלו, יש יותר אוויר, הכול נראה אחרת.

עוד בוילה... חדרי רחצה, יותר מאחד.לפעמים אפילו לכל חדר יש חדר רחצה צמוד, יש לך את הפרטיות המלאה בחדר גדול להתרחץ וליהנות כמה שרק תרצה.

 

אחרי זה, בטוח כבר ברור לכם ההבדל, אבל תאכלס כדי להבין באמת את ההבדל והייחודיות של וילה אתם צריכים לעשות אקזיט מהעולם הקטן והצפוף שאתם חיים בו ולחפש וילה למכירה, כך תחוו את ההבדל ותחיו כמו שבאמת צריך לחיות