מלון בוטיק

 

ישנן וילות לנופש, ממש כמו חלום באדום שהן בעצם וילות יוקרתיות במיוחד המתאימות לאירוח קבוצתי ומשפחתי, בהם בין היתר ניתן לערוך מסיבת רווקים או מסיבת רווקות ואירועים דומים.

 

הוילות הן בעצם שיפור של הצימרים, כשצימרים החלו כאינטימיים ורומנטיים ומאוחר יותר התפתחו להיות צימרים לקבוצות ומשפחות, מעט גדול יותר אך עדיין עם פינוקים ועיצוב של בית עץ.

צימרים,בעצם בתי העץ הגדולים יותר המתאימים למשפחות וקבוצות הם עדיין צפופים ומתאימים לאירוח מקסימאלי של 5 עד שישה אנשים.

 

הצימרים הם גם לרוב מתחם מתוך מספר צימרים ואז אומנם בצימר יש לכם פרטיות מלאה אך בחצר הצימר או במתחם הכללי, בריכה וכדומה אתם חולקים עם עוד אורחים, בוילה, הוילה כולה שלכם,אין אורחים שחולקים אתכם את הוילה או את גינת הוילה ובין היתר את הבריכה,הג´קוזי ועוד...

כמובן שבוילות אפשר לאכלס גם יותר נפשות, ישנן וילות החל מ3 חדרי שינה ועד 8 חדרים מה שמתאים לאירוח רב משתתפים, אפילו עד 30 איש ויותר בוילה.

וברגע שיש לכם המון מרחב וכמובן עיצוב יוקרתי והכול מפנק וכייפי, הנופש הופך להיות מיוחד וחוויתי.

בוילות אפשר לערוך נופש משפחתי שקט ורגוע כשסביבכם גינה פרטית וציוץ ציפורים וישנן וילות בהן ניתן לערוך אירועים כמו מסיבת רווקות,שבת חתן וכדומה...

 

הוילות הן אומנם יוקרתיות מבחינת פינוקים ועיצוב, היחס הוא הרבה יותר אישי וזה מעלה את רמת האירוח והנופש בוילות נופש.

בעבר כשרק שדרגו את תחום הצימרים והחלו להתפתח וילות לנופש מלונות בוטיק היו בודדים, והם היו סוג של וילה גם כן רק עם יחס אישי יותר, ובכל חדר במלון בוטיק ישנו חדר רחצה, ג´קוזי פרטי ומרווח וכמובן אבזור יוקרתי ופרטני יותר.

 

בזמנו רק אנשי עסקים ובעלי המעמד הגבוהה היו יוצאים למלונות בוטיק, כי מלון בוטיק הינו מלון יוקרתי לא כמו כל מלון נופש, עיקר הנופש במלון בוטיק הוא רגיעה,שקט ושלווה, כך שבמלונות בוטיק לא יארחו משפחות וקבוצות ובטח לא אירועים אלא ישמרו על השקט במלון ועל היוקרה בכל שטח המלון.

 

מלונות בוטיק היום כמו כל תחום הנופש וכמו הוילות והצימרים ששודרגו, בכל מלון בוטיק מספר חדרים בודד, כשישנה האופציה להשכיר חדר אחד בלבד או את הוילה כולה אם מגיעים מספר זוגות.

במלון בוטיק כל חדר הוא יחידה נפרדת ומפוארת בפני עצמה, כל חדר הוא בעצם סוויטה נשיאותית, בכל חדר מעבר למיטה זוגית וכמובן חדר רחצה יש פינוקים נוספים, כמו ג´קוזי מפנק, מטבחון מפואר וכמובן פינת טלוויזיה אינטימית והכול בשיא היוקרה והפינוק.

בנוסף העיקר במלון בוטיק הוא השירות והיחס, לא כמו בוילה או צימרים אלא הרבה יותר, שירות חדרים בכל שעה, לכל דרישה.

 

בוילות לנופש ישנה האופציה להזמין ארוחות או טיפולי ספא וכך גם במלונות הבוטיק, רק שמבחינת ארוחות, ישנם שפים או מסעדת שף במלון עצמו, ולאורחים ישנה האופציה לבחור אם לצאת לסעוד ולהתפנק או להזמין את השירות לחדר.

מלונות בוטיק הן בעצם הרמה היוקרתית ביותר בתחום הנופש הזוגי,רומנטי, כשבנוסף להבדיל מצימרים, במלון בוטיק ישנו מתחם רגיעה ופינוקים אינטימי יותר לכל חדר.

 

היום גם אתם יכולים לצאת לנופש במלון בוטיק,כמובן אם אתם מתכננים נופש שקט ומרגיע ולא מסיבת רווקים, כי זה לא המקום!