מסיבת רווקים

מסיבת רווקים

כשהחבר מודיע בפעם הראשונה, "אני חושב להציע לה נישואין" כולם מתרגשים,ואו החבר נהיה גבר,בחור רציני, החליט למסד את עצמו, אך הוא בתוכו מתרגש הרבה יותר…

חתונה היא צעד גדול מאוד, גם לחתן,גם לכלה וכמובן לכל הסובבים אותם, כי הרי מהרגע שהחבר החליט להתחתן, וקודם לכן,עוד שנהיה בחור רציני והשקיע בזוגיות שלו, הוא כבר לא רווק, הוא כבר לא יוצא איתכם כל שישי לרקוד ולשתות בירה…

זה לא שמהרגע שמפתחים זוגיות שוכחים מהכול, אבל יש סדרי עדיפויות שונים, עדיין יוצאים עם החברים אבל הרבה יותר כיף לבלות עם הבת זוג או לצאת יחד איתה.

טוב,אז הוא הציע לה נישואין,היא אמרה כן, ומכאן, מה עושים? יש המון הכנות…

צריך למצוא מקום לחתונה, במקרה זה האפשרויות רבות, אפשר להשכיר וילה לחתונה, אפשר להשכיר אולם אירועים או לעשות את החתונה בגן אירועים.

למצוא תאריך לאירוע ויאלה הכנות,לקנות שמלה,לקנות חליפה, למצוא תקליטן ואפילו צלם…זה אמנם נשמע קל אבל חתונה היא אירוע של פעם בחיים ולכן צריך לבדוק את כל הפרטים ולתכנן בצורה מסודרת ועם השקעה.

אחרי שהכול לחתונה מוכן, לא שזה קל, זה תהליך שמהרגע שמחליטים להתחתן ועד החתונה דואגים,לפרטים הגדולים והקטנים,אבל אחרי שהרוב כבר מוכן,הפרטים הגדולים כן?יש מקום,יש צלם וזה, מתחילים לארגן את שבת החתן, והחינה, המיני אירועים שלפני ואחרי החתונה..

לרוב את אירועים אלו עורכים הורי החתן והכלה אך צריך לעזור ולתכנן כמו שאנחנו רוצים…

כשכבר כל האירועים הגדולים מוכנים,נותר רק לארגן מסיבת רווקים, כשהחתן שקוע בין כל ההכנות לחתונה, לכם החברים נותר לארגן לו מסיבת רווקים שלא ישכח בחיים,הרי לא כל יום מתחתנים, ואנחנו רוצים שתהיה לו מסיבת רווקים שהוא יהנה וישתחרר כמו רווק אמיתי שנייה לפני שהוא מתחתן..

המקום הכי כייפי למסיבת רווקים חייב לכלול גם מרחב לבלות כל החברים יחד עם איזה כוס בירה וכמובן גם פינוקים,להשתחרר ולהנות אם כבר החבר מתחתן,ואתם יוצאים לנופש תהנו גם אתם..

אז הפתרון שמשלב את כל אלו הוא וילה למסיבת רווקים, ישנן וילות שונות ומגוונות,עם עיצובים ופינוקים שונים, החל מוילה עם בריכה, ישנן וילות עם ג´קוזי לאלו שרוצים עיסויים (ובנוסף ניתן לצרף מסאג´ לחתן או לכולם,תלוי בתקציב ) ויש אפילו וילות עם שולחן סנוקר (כמו וילה חלום באדום) לבילוי גברי במיוחד…

את הוילה תשכירו פרטית לכם, עם בריכה פרטית ותתפנקו בערב או במספר לילות שתרצו, תוכלו להנות עם החברים הכי טובים, בילוי גברי וכייפי, חוויה גם לכם וגם לחתן.

מסיבת רווקים בוילה תהיה חויה בלתי נשכחת, תנסו אחת ותראו איך כל חבר שמתחתן יביא אתכם לחפש וילה…